Nepokazí sa motor pri čiptuningu?


Veľa ľudí chce na túto otázku poznať odpoveď no jednoznačné to nikdy neni, pretože nieje úprava ako úprava.

Pravda je taká že dá sa toho pokaziť viac než dosť ak úpravca ladí software len tak spôsobom 10 % pridám sem a 15 % zasa tam, prípadne niekedy ani vôbec netuší načo ktorá mapa v ECU slúži.

Pri takomto prípade sa nedá predpokladať dobrý výsledok a veľakrát za krátku dobu sa to podpíše aj na pohonnej jednotke auta.Takéto úpravy majú za následok padanie auta do núdzového režimu, zvýšenú dymyvosť a niekedy neni  ani výkon ktoré auto malo mať v sériovom nastavení.Takýto chiptuning sú vyhodené peniaze a majiteľovi auta prináša skôr problémy ako radosť s dobre odladeného auta.

My pristupujeme ku každému autu osobitne nemáme vopred prednastavené mapy ktoré potom kopírujeme do ďalších desiatok áut.Poctivo prepočítavame hodnoty pri ladení vášho softwaru a aj preto u nás úprava netrvá 30 min ako u iných úpravcov česť výnimkám. 🙂

U nás nečakajte veľké budovy s veľkými pútačmi na stenách naša politika je hlavne o dobrom mene a spokojných zákazníkoch takže u nás budete mať istotu dobre odvedenej práce.